Commissies bij golfclub de Haenen

De mensen achter de golfclub

Golfclub de Haenen heeft vele commissies. Alle commissies bij elkaar zorgen ervoor, samen met het bestuur en de afdelingen, dat de club een actieve club kan zijn en blijven, waar veel voor leden wordt georganiseerd.

Commissie

Voorzitter

E-mail adres

Welkomst

Ans van de Braak

welkomcie@dehaenen.nl

Jeugd

Coen Reuvers

jeugd@dehaenen.nl

Competitie

Albertien de Vos – Korma

competitie@dehaenen.nl

Wedstrijd

Louis de Winter

wedstrijd@dehaenen.nl

Topgolf

Harrie Derksen

topgolf@dehaenen.nl

Communicatie

Anja Buntsma en Lilian Bruggeman

communicatie@dehaenen.nl

Evenementen

Bert van Esch en Jacques Sprenkels

evenementen@dehaenen.nl

Hcp & Regels

Martine van Doornmalen

martinebeerens@ziggo.nl

Klachten- en Advies

Kees van der Weide

klachtencie@dehaenen.nl

Handicart

Ton Peijnenborg

handicart@dehaenen.nl

Baancommissaris

Albert-Jan van der Wal

baancommissaris@dehaenen.nl

Automatisering

Jan van Doornmalen

webmaster@dehaenen.nl

Vertrouwenspersoon

Menno Tauw
(Contact is altijd persoonlijk en vertrouwelijk)

vertrouwenspersoon@dehaenen.nl

 

Ook lid worden van de golfclub?

We verwelkomen u graag!

Neem vrijblijvend contact met ons op. 

Telefonisch bereikbaar op dinsdag en donderdag van 09.00-12.00 uur.